Zobaczmy się na Grandzie

 Mamy już wrzesień, a skoro tak, to jest okazja do radości: już niebawem Poznański Festiwal Kryminału Granda! To już czwarta jego odsłona – mogę się pochwalić, że byłem przy jego narodzinach. Tym razem miłośnicy kryminałów i literatury sensacyjnej spotkają się w Poznaniu w dniach 21-23 września. Szczegółowy program imprezy znajdziecie TUTAJ. Dodam tylko, że wśród sław nie zabraknie m.in. Katarzyny Bondy, Remigiusza Mroza czy Wojciecha Chmielarza, a gośćmi zagranicznym będą tym razem Jorn Lier Horst i Rachel Abbott.

W tak szacownym gronie znajdę się i ja. W sobotę 22 września o godz. 19.30 wezmę udział w Gali Premier (Aula Artis, ul. Kutrzeby 10), prezentując „Pokuszenie”. A w niedzielę o godz. 13.30 (w Pawilonie przy ul. Ewangelickiej 1) wraz z Joanną Jodełką i Małgorzatą Rogalą opowiemy o tym, jak konstruujemy naszych bohaterów.

Z kolei w sobotę 22 września wraz z Maszyną do Pisania zapraszam na bezpłatne warsztaty pisarskie. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia w Poznaniu!